Skorotická taneční zábava


Skorotická taneční zábava

Ve Skoroticích to žije

Přijďte si užít taneční zábavu ve stylu 20. let. Zažijte atmosféru sálající z knihy či filmu Velký Gatsby. Třásně, balónky a šampaňské. Kaviár nahradíme něčím chutným z cateringu z Hostince pod Kaštany. Dámy v blyštivých šatech s čelenkou a náhrdelníkem a pány v bílých košilích s rozhalenkou, kloboukem a typickým doutníkem.

Magický večer proběhne v sobotu dne 16. 3. 2024. K poslechu a tanci bude hrát kapela Brass Bombers, kterou jsme oslovili ne náhodou – účinkuje v ní náš soused a kamarád, Vít Kareš. Večerem nás provede zkušená moderátorka Jana Moravcová. Pro větší pohodu a spokojenost tanečníků budou prodávány vstupenky pouze na hlavní sál… z tohoto důvodu musí být snížená kapacita obsazenosti kompenzována vyšší cenou vstupného. Uvolněný prostor u výčepu pak umožní příjemné poklábosení a navázání nových sousedských vztahů.

Veškerý výtěžek ze zábavy po odečtení nákladů poputuje na dofinancování opravy dvou kamenných křížků ve Skoroticích.

Můžete se těšit na taneční a pěvecké vystoupení a samozřejmě pro vás chystáme opět překvapení. Tak se hoďte do gala a přijďte si užít zábavný večer do Hostince pod Kaštany ve Skoroticích. 


 Dobrotombola na skorotické taneční zábavě

Pokud jste se účastnili loňské taneční zábavy, nejspíš jste si vy či vaši blízcí a přátelé odnesli výhru z DOBROtomboly. Možná jste to vy, co vyhráli zapůjčení Mercedesu na víkend, keramické cedulky, hodinu angličtiny, svíčky nebo domácí slivovici. Tedy dary věnované a vyrobené vámi sousedy. Osobitých cen bylo přibližně 15. Buďte mezi dárci letos i vy!

Taneční zábava ve stylu 20. let opět vybízí k zapojení se s vaší marmeládou i bábovkou, poukazem na hlídání dětí či doučování, právní nebo lékařské poradenství. Zkrátka s čímkoliv, co umíte, znáte a dovedete. Vše má svou hodnotu, obzvláště pokud darem chcete potěšit své sousedy.

Podpořte prosím událost a dobré vztahy svým nápadem a obraťte se s výrobkem, voucherem a dalšími podobami cen v tombole na petra.siroka@gmail.com nebo na info@skoroticejinak.cz do konce února.

Děkujeme a těšíme se na radost z věnování, tak i výhry na zábavě