Skorotická taneční zábava

Aktualizace k 22.3.2024

Zítra to bude týden a stále máte namožené nohy z taneční zábavy? Nejste sami. Atmosféra byla úžasná, z fotek sálá radost a energie. Zpětné vazby k organizaci, výzdobě sálu, výběru kapely i průběhu celého večera nás moc těší a jsou pro nás satisfakcí za ty desítky až stovky odmakaných hodin. Věříme, že na nádherný večer budeme dlouho vzpomínat i díky hřejivému faktu, že celý výtěžek z tomboly ve výši 7.500 Kč poputuje na dofinancování oprav kamenných křížků. Děkujeme všem, kteří věnovali ceny do DOBROtomboly. Jedlé dárky hrály absolutní prim a vyvolaly ve výhercích čirou radost až nadšení. J Zvláštní poděkování věnujeme Jitce Mudruňkové, která vlastnoručně vyrobila a věnovala absolutně nejvyšší počet nádherných, a v případě čokolád delikatesních, cen. Cukrář Maršálek by bledl závistí :-) 

Velké ovace si vysloužila kapela Brass Bombers za skvělý doprovod, stejně tak manželé Broulovi a Válkovi za špičkové taneční výkony. Nejmladší vystupující Anička Karešová zatančila na dechberoucí skladbu Blind flow ve stylu contemporary. Další poděkování putuje k Míše Srbové za provedení veselého a hravého tanečního workshopu salsy. A nesmím zapomenout na profesionální Janu Moravcovou, která nás hladce provedla celým večerem. 

Ještě jednou děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě stylového večera – největší dík parťačce Daniele Froňkové, která nakreslila všechny obrazy na sále a vyzdobila nádherně i přísálí a bar. Daniela myslela opravdu na všechno od rekvizit do fotokoutku, přes dekorace do kasína až po obrysy mrtvol na parketu. Můžete hádat, která nebožačka musela ležet na studené podlaze :-)

Jsme rádi, že jsme přispěli k oživení společenského života ve Skoroticích a vytáhli zejména starší z izolace vlastních domů. A jaké si zvolíme téma příští zábavy? Protože ve Skoroticích to žije!


Skorotická taneční zábava

Ve Skoroticích to žije

Přijďte si užít taneční zábavu ve stylu 20. let. Zažijte atmosféru sálající z knihy či filmu Velký Gatsby. Třásně, balónky a šampaňské. Kaviár nahradíme něčím chutným z cateringu z Hostince pod Kaštany. Dámy v blyštivých šatech s čelenkou a náhrdelníkem a pány v bílých košilích s rozhalenkou, kloboukem a typickým doutníkem.

Magický večer proběhne v sobotu dne 16. 3. 2024. K poslechu a tanci bude hrát kapela Brass Bombers, kterou jsme oslovili ne náhodou – účinkuje v ní náš soused a kamarád, Vít Kareš. Večerem nás provede zkušená moderátorka Jana Moravcová. Pro větší pohodu a spokojenost tanečníků budou prodávány vstupenky pouze na hlavní sál… z tohoto důvodu musí být snížená kapacita obsazenosti kompenzována vyšší cenou vstupného. Uvolněný prostor u výčepu pak umožní příjemné poklábosení a navázání nových sousedských vztahů.

Veškerý výtěžek ze zábavy po odečtení nákladů poputuje na dofinancování opravy dvou kamenných křížků ve Skoroticích.

Můžete se těšit na taneční a pěvecké vystoupení a samozřejmě pro vás chystáme opět překvapení. Tak se hoďte do gala a přijďte si užít zábavný večer do Hostince pod Kaštany ve Skoroticích. 


 Dobrotombola na skorotické taneční zábavě

Pokud jste se účastnili loňské taneční zábavy, nejspíš jste si vy či vaši blízcí a přátelé odnesli výhru z DOBROtomboly. Možná jste to vy, co vyhráli zapůjčení Mercedesu na víkend, keramické cedulky, hodinu angličtiny, svíčky nebo domácí slivovici. Tedy dary věnované a vyrobené vámi sousedy. Osobitých cen bylo přibližně 15. Buďte mezi dárci letos i vy!

Taneční zábava ve stylu 20. let opět vybízí k zapojení se s vaší marmeládou i bábovkou, poukazem na hlídání dětí či doučování, právní nebo lékařské poradenství. Zkrátka s čímkoliv, co umíte, znáte a dovedete. Vše má svou hodnotu, obzvláště pokud darem chcete potěšit své sousedy.

Podpořte prosím událost a dobré vztahy svým nápadem a obraťte se s výrobkem, voucherem a dalšími podobami cen v tombole na petra.siroka@gmail.com nebo na info@skoroticejinak.cz do konce února.

Děkujeme a těšíme se na radost z věnování, tak i výhry na zábavě