5. Skorotická taneční zábava

5. Skorotická taneční zábava 2023


Letošní 5. skorotická taneční zábava byla ve všech směrech jiná. Nebyla jen o tanci. Část cen v DOBROtombole byla složena z výher, které jste věnovali vy, naši DOBROsousedé. Udělali jste nám radost - kolik nápadů a darů se sešlo. A nejvíce nápadů přišlo po uzávěrce termínu DOBROtomboly. Nezapomeňte je, prosím, do příštího roku. Těšíme se na domácí bábovku, skvělou paštiku, hlídání dětí nebo promítání filmu pro sousedy.

Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě programu, výzdobě sálu či závěrečném úklidu. Mákli jsme si, ale myslím, že to stálo za to. Velký dík patří také hasičům z SDH Božtěšice, kteří nad námi bystře bděli. Největší díky zaslouží naše rodiny a parťačka Daniela, která nejen celou dekoraci a výzdobu vymyslela, ale také namalovala desítky tematických plakátů, aby pozvedla a zkrášlila omšelé zdi skorotického sálu, zamaskovala prokopnuté dveře nebo poničené stěny.

A nakonec velké DÍKY vám, sousedům, že jste se přišli pobavit, zatančit a užít si to. Děkujeme za slova chvály a uznání, moc nás to potěšilo.

Drobné stížnosti a připomínky jsme reflektovali – ale opravdu nebudeme příští rok kupovat jinou barvu pásky-náramku na ruku, aby ladila dámám k šatům J. Pokud máte zájem se podílet příští rok na přípravě, organizaci a realizaci taneční zábavy, rádi Vás uvítáme v našem realizačním týmu. 

Nejpozději příští rok na viděnou se těší

Tereza, Pavel a Daniela


Fotogalerie